classiera loader

آگهی چیست

admin
admin

عضو از فروردین ۱۹, ۱۳۹۶

مشاهده همه آگهی ها
جزییات تماس :

جزئیات آگهی

  • اضافه شده: خرداد ۲۲, ۱۳۹۶

  • بازدیدها: 322

توضیحات

آگهی چیست

درج آگهی

آگهی چیست: در فرهنگ لغات فارسی واژه آگهی دارای چند مترادف است. این مترادف ها عبارتند از: خبر و اطلاع ، شهرت و معروفیت ، علم و معرفت و حدیث و روایت. همچنین در ابتدای فعالیت فرهنگستان ایران در سال ۱۳۱۴ منظور از آگهی، اعلان بود که در این مطلب هم ما قصد داریم بر روی همین معنی تمرکز کنیم و به آن بپردازیم.

آگهی چیست : در فرهنگ لغتی ارزشمند نیز از اعلان چنین تعریفی آمده است: هر خبر و مطلب مهمی که جهت اطلاع رسانی به مردم بر روی کاغذ یا پارچه نوشته شود و در گذرراه های مردم قرار گیرد ، و یا در روزنامه ها به چاپ برسد اعلان نامیده می شود.

در فرهنگ لغت معین نیز از آگهی چنین تعریف شده: آگهی خبری است که از جانب فرد یا موسسه ای در روزنامه ها ، مجلات ، رادیو و تلوزیون منتشر شود و غالبا جنبه ی تبلیغاتی دارد.

در نتیجه معلوم می شود که آگهی وسیله ای است که از طریق آن برای آگاهی مردم استفاده می شود که می تواند یک ابزار ارتباطی تلقی شود.

آگهی چیست: در اینکه آگهی نوعی خبر است هیچ تردیدی نیست! اما اگر از نظر علم روزنامه نگاری به آن نگاه کنیم ، آگهی در تعاریف خبری در روزنامه نگاری جایگاهی ندارد.

زیرا اعلان (آگهی) آنگونه جالب نیست که مورد توجه همه قرار گیرد و نظر همه را به خود جلب کند. همچنین نقل عقاید و افکار عمومی نیست.

اما خبر در علوم روزنامه نگاری به این نحو تعریف می شود که وقایع جالب در زندگی را بیان کند و به افکار ، عقاید و نقل قول ها بپردازد .

آگهی چیست

آگهی چیست

آگهی چیست : آگهی وسیله ای ارتباطی است که در ازای پرداخت هزینه ، شخص حقیقی یا حقوقی پیام رسان می تواند با گیرندگان پیام آگهی ارتباط برقرار کند.

از طریق نشر آگهی می توان یک پیام را به مخاطبین بسیاری رساند . اما یک مشکل بزرگ وجود داشت! افراد کثیری در معرض آگهی های تبلیغاتی قرار می گرفتند که حتی مخاطب آن پیام ها نبودند. با گستردگی این وضع هزینه های بالایی صرف آگهی میشد که کارآمدی لازم را نداشت زیرا مخاطبین هدف کامل آشکار نبودند.

درج آگهی اینترنتی

البته این معضل با پیشرفت تکنولوژی و گسترده شدن اینترنت درحال بهبود یافتن است و تبلیغات اینترنتی و ایجاد سایت ها و رسانه های گوناگون ، متفاوت تر نسبت به گذشته عمل می کند و مخاطبین پیام ها را شناسایی می کند.

آگهی چیست

آگهی چیست

درج آگهی صنعتی

سامانه نقشه جامع صنعت  از مجموعه سایت های شرکت ایرانیان ماندگار با استراتژی تجارت الکترونیک B 2 B آماده خدمات رسانی و درج محصولات و تبلیغات در حوزه صنعت برای شرکت های صنعتی می باشد.

با عضویت در این سامانه می توانید در زمینه صنعت ، آگهی  و تبلیغات خود را منتشر کنید و شما بصورت مستقیم و بدون واسطه در این سامانه می توانید با دیگر شرکت های صنعتی ارتباط برقرار کنید.

مشاورین شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار همراه شما خواهند بود و به سوالات شما پاسخ خواهند داد. کافیست با ما در تماس باشید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره ببرید تا از اطلاعات بیشتری در این زمینه بهره مند شوید.

شرکت ایرانیان ماندگار

تلفن تماس : ۰۲۱۷۷۶۲۸۰۰۰

آدرس : تهران – میدان سپاه – خیابان خواجه نصیرالدین شرقی – کوچه غزنوی – پلاک ۲ – طبقه سوم

دیدگاه