classiera loader

جزئیات آگهی

  • اضافه شده: بهمن ۱۹, ۱۳۹۶

  • شرایط: جدید

  • موقعیت مکانی : ایران

  • استان: تهران

  • تلفن: 09125756917

  • بازدیدها: 441

توضیحات

بالابر هیدرولیک چیست؟

بارهای سنگین و یا حتی سبک اما با ظاهر بزرگ را در نظر بگیرید. احتمالا هر وقت با این غول های هراسناک مواجه میشوید آرزو دارید یک ربات و یا وسیله ای آن را برای شما حمل کند.

با رشد صنعت و گسترش فضای کارگاه ها و کارخانه ها مشخص شد که اتکا به توان کارگران و تکنسین ها برای حمل بارها و رفت و آمد به مکان های مختلف و با ارتفاع های زیاد هم ایمنی را کاهش می دهد، موجب افزایش میزان خسارت به افراد و تجهیزات می شود، هم سرعت انجام پروژه ها و فعالیت ها را کم می کند.

بالابر هیدرولیک | بالابر صنعتی

در نتیجه نیاز به ابزارهایی برای انجام تمام این وظایف همواره در صنعت و حتی منازل و فروشگاه ها احساس می شود. به این منظور طی دهه های اخیر همواره بالابر هیدرولیک (آسانسور هیدرولیک) و صنعتی به انسان ها کمک کرده اند و امروزه بخش جدایی ناپذیر صنعت و ساختمان سازی محسوب می شوند و جابجایی بار سنگین و بزرگ را برعهده دارند. این بالابرها با شکل ها و مکانیزم های بالا برندگی مختلف برای انواع کاربردها و فضاها در بازار عرضه می شوند و از آنها در کارگاه ها و کارخانجات صنعتی و ساختمان سازی استفاده می گردد.

درج آگهی

بالابر هیدرولیک با استفاده از نیروی محرکه موتورهای الکتریکی و یا سوختی می توانند افراد و تجهیزات و مصالح را تا ارتفاع ها و همچنین مسافت های افقی زیاد انتقال دهند. با توجه به اینکه سرعت و ایمنی دو فاکتور مهم و پر هزینه برای صنعت کاران است بنابراین استفاده از بالابرها کاملا صرفه اقتصادی دارد.

گروه فنی مهندسی ساتراس
طراحی و ساخت انواع بالابر های مغازه خانگی، کارگاهی و صنعتی
در سیستم های هیدرولیک
با پک های ایتالیایی و با نازل ترین قیمت
ساخت شاسی، پاور یونیت و تراش جک
فاقد هر گونه صدا و نویز
فروش و اجاره انواع جک معلول بر بجهت پایان کار ساختمان
۰۹۱۲-۵۷۵۶۹۱۷
۰۹۱۲-۰۳۶۹۲۹۸
۰۲۱-۷۷۴۱۵۰۲۲
www.satrasgroup.ir

دیدگاه

پیام بگذارید

Your email address will not be published. required fields are marked *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید