classiera loader

جزئیات آگهی

  • اضافه شده: بهمن ۱۶, ۱۳۹۶

  • بازدیدها: 493

توضیحات

تعمیر UPS APC

یکی از بزرگترین شرکت های تولید برق اضطراری(UPS) در جهان شرکت یو پی اس APC  می باشد. شرکت UPS APC در تولید باتری، رک های هوشمند برای مراکز داده و همچنین تجهیزات خنک کننده برای دیتا سنتر نیز از قدرت های آمریکا و جهان شناخته می شود. برای تعمیر UPS و مدل های عرضه شده ی انواع UPS APC با گارانتی و خدمات پس از فروش ما همراه می باشد.

جهت تعمیر برد UPS می توانید با شماره تماس۰۲۱۷۷۶۲۸۰۰۰- ۰۹۱۲۰۱۴۹۷۷۱  تماس حاصل فرمایید.

از انواع کاربرد های UPS APC  می توان به سیستم های امنیتی مثل دوربین های مدار بسته ، تجهیزات حساس پزشکی و بیمارستانی، تجهیزات پتروشیمی و پالایشگاهی و… اشاره نمود.

ما علاوه بر فروش انواع یو پی اس APC در زمینه تعمیر  UPS APC نیز یصورت تخصصی فعالیت می کند. این تعمیرات توسط مجرب ترین کارشناسان الکترونیک صورت می گیرد که دوره های مختلف تعمیر انواع UPS  را دیده اند. بهتر است این تعمیرات بصورت پیشگشرانه و بطور منظم صورت گیرد. خدمات ما جهت رفع مشکلات احتمالی و همچنین تلاش برای جلوگیری از مشکلات احتمالی می باشد.

این مجموعه از اقدامات و تعمیرات به این دلیل است که از قطعاتی که ممکن است در طول زمان از بین روند مراقبت صورت گیرد. برای این مهم کارکنان ما بطور کاملا تخصصی با قطعات داخلی UPS APC آشنایی دارند که باعث ارائه خدمات هر چه بهتر به شما مشتریان عزیز می شود.

برای اطمینان بیشتر از کیفیت انجام کار همکاران ما از بهترین لوازم و دستگاه های به روز و مجهز استفاده می کنند.

جهت تعمیر برد UPS می توانید با شماره تماس۰۲۱۷۷۶۲۸۰۰۰- ۰۹۱۲۰۱۴۹۷۷۱  تماس حاصل فرمایید.

تعمیر برد APC

تعمیر برد EATON

تعمیر برد powervar ABS

تعمیر برد Powercom 1500

تعمیر برد cyberpower

دیدگاه