classiera loader

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی : واژه تیزر به معنی اذیت کننده می باشد. این واژه در مواقعی به کار برده می شود که با کامل بیان نکردن مطلبی یا به نمایش گذاشتن موضوعی ناقص در گیرنده مطلب حس کنجکاوی به وجود می آورد.

در این پیام ها، گیرنده نمی داند دقیقا با چه موضوعی رو به رو است، پیام دهنده کدام شرکت یا برند است و هدف چیست؟

تیزر ها به این گونه است که مخاطب متوجه نمی شود با یک تبلیغ سر و کار دارد که قرار است کالایی به فروش برسد یا اینکه فیلمی درحال شروع شدن می باشد. اصطلاحا به این مرحله teasing گفته می شود که مخاطب پر از سوال شده و نمی داند با چه چیزی رو به رو میخواهد بشود.

تیزر تبلیغاتی : بطور حتم بارها واژه تیزر را شنیده اید و دیده اید اشخاص راجع به تیزر گفت و گو کرده اند، مثلا تیزر فلان فیلم، سریال، موزیک ویدیو و … که البته تمامی این ها تیزر نمی باشد و ممکن است منظورشان آگهی تلوزیونی باشد.

تیزر یک تکنیک می باشد که در ساخت آگهی و تبلیغات به کار گرفته می شود و تمامی مراحل آن از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

هر مرحله از ساخت تیزر از حساسیت بالایی برخودار می باشد و می تواند نتیجه کار را دچار تغییر کند. به همین خاطر با توجه به هزینه های بالایی که در ساخت یک تیزر می شود، دقت کار باید بسیار بالا باشد تا بالاترین تاثیرگذاری را داشته باشد

تیزر ها باید بصورت دو مرحله ای باشند. در مرحله اول باید احساس کنجکاوی در مخاطبین به خوبی ایجاد شود و teasing به خوبی صورت گیرد تا مخاطب درگیر شود، در مرحله دوم پاسخگوی سوالات و کنجکاوی های مخاطب شود و تاثیر دلخواه را بر او بگذارد.

اگر این مورد رعایت نشود و در همان ابتدای کار مخاطب از متوجه پیام و مفهوم تیزر شود، هیچ جذابیتی برای او نخواهد داشت و چون حس کنجکاوی در او ایجاد نمی شود، تاثیر گذاری هم رخ نخواهد داد.

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی

نقشه جامع صنعت در ساخت تیزر تبلیغاتی دارای یک تیم متعهد می باشد که می توانند با توجه به نیاز شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، تیزر تبلیغاتی مناسبی برای شما بسازد.

این تیم با توجه به علم تبلیغات و بازاریابی روز دنیا، فعالیت های خود را پیش می برد و هر مرحله از ساخت تیزر را با مشاوره متخصصین انجام می دهد. در نتیجه تیزر ساخته شده کاملا هدفمند و روان شناسی شده است که می تواند کمک شایانی به شما کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.