classiera loader

جزئیات آگهی

  • اضافه شده: دی ۱۹, ۱۳۹۶

  • موقعیت مکانی : ایران

  • بازدیدها: 234

توضیحات

کنکور نام آزمون سراسری در کل کشور  میباشد که توسط سازمان سنجش در فصول مشخصی از سال بابت رشته های مختلف برگزار می شود این آزمون از سال ۱۳۵۳ برگزار می شود با توجه به این سابقه همچنان متقاضیان شرکت کننده در این آزمون از روند ثبت نام در کنکور سال ۹۷ آگاهی ندارند. . متقاضیان بهتر است قبل از ثبت نام کنکور ۹۷ از شرایط شرکت در کنکور سراسری ۹۷ باخبر شوند تا در روند ثبت نام دچار مشکل نشوند.

” زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ ، احتمالا از نیمه دوم بهمن ماه “

نحوه و شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

طبق اطلاعیه سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ از ۱ بهمن آغاز شده و تا ۸ بهمن ادامه دارد . معمولا مهلت ثبت نام مجدد کنکور سراسری ۹۷ به مدت چند روز تمدید خواهد شد . هرچند به روال سال های گذشته انتظار داریم بازه زمانی خاصی را برای جاماندگان از ثبت نام به عنوان مهلت ثبت نام مجدد کنکور ۹۷ در اسفند ماه اعلام نمایند.

درج آگهی

نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

ثبت نام از طریق وب سایت سازمان سنجش و به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری صورت می پذیرد . دو مورد مهم که داوطلبان باید قبل از ثبت نام داشته باشند ، کد سوابق تحصیلی دیپلم و کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی می باشد .

داوطلبان برای ثبت نام اینترنتی در ابتدا باید کارت اعتباری مورد نیاز خود را خریداری کنند ( برای شرکت در هر زیر گروه آزمایشی یک کارت اعتباری و برای ثبت نام در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی یک کارت اعتباری جداگانه نیاز است . برای ثبت نام در کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ نیز خرید کارت اعتباری نیاز نمی باشد . ) و بعد از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز ، ثبت نام خود را انجام دهند .

در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام ، سیستم کد رهگیری به داوطلب ارائه می دهد که وی باید تا پایان پذیرش و ثبت نام در یک دانشگاه از آن نگه داری کند . در هر جای ایران که هستید بدون نیاز به مراجعه حضوری و در کم ترین زمان ممکن می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشید و ثبت نام خود را به بهترین روش ممکن انجام دهید .

” فارغ التحصیلان کلیه مقاع تحصیلی اعم از ارشد و دکنری ، حق ثبت نام در کنکور سراسری را دارند “

شرایط ثبت نام در کنکور سراسری ۹۷

در مقاله شرایط ثبت نام کنکور ۹۷ به طور کامل شرایط ثبت نام را بررسی کرده ایم . به طور خلاصه می توان گفت که برای ثبت نام در کنکور ۹۷ داوطلب باید حداقل دارای مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم ۴ ساله نظام قدیم و یا دیپلم و فوق دیپلم باشد . درباره تاثیر معدل در کنکور ۹۷ نیز در مقاله ای جداگانه به طور مفصل توضیح داده ایم . در آخر توصیه می کنیم برای اطلاع کامل از شرایط اختصاصی کنکور سراسری مقالات تحصیل مجدد ، تحصیل رایگان مجدد و شرایط انصراف از دانشگاه را مطالعه فرمائید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷

امسال و بعد از گذشت چند سال مشکل تقارن ماه مبارک رمضان با تیرماه بطور کلی حل شد و زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۷ به روال گذشته خود یعنی اوایل تیرماه بازگشت . کنکور سراسری ۹۷ در روزهای پنجشنبه ۷ تیر و جمعه ۸ تیرماه سال ۹۶ برگزار می گردد . زمان اعلام نتایج کنکور سراسری هم احتمالا طبق روال سال های گذشته دهه دوم مرداد خواهد بود . نتایج نهایی کنکور ۹۷ هم احتمالا دهه سوم شهریور اعلام خواهد شد .

دیدگاه