classiera loader

جزئیات آگهی

  • اضافه شده: دی ۲۲, ۱۳۹۶

  • قیمت تخفیف: ﷼60

  • قیمت عادی: ﷼60

  • شرایط: جدید

  • موقعیت مکانی : ایران

  • استان: تهران

  • تلفن: 09360237517

  • بازدیدها: 74

توضیحات

دانلود هزاران طرح توجیهی

دانلود هزاران طرح توجیهی ،شما به عنوان یک کارآفرین در قرن بیست و یکم و با وجود انواع نرم افزار ها و تخصص ها، نیازی نیست که دست به چنین سفر خطرناکی بزنید، هرچند کارآفرینی با ریسک عجین شده اما با رعایت بعضی نکات می توان ریسک های موجود را به حداقل رساند.
نقشه ای که  برای شروع کسب و کار نیاز دارید همواره باید راهنمای شما در طی مسیر باشد به عنوان مثال شما باید دقیقا بدانید که چه کاری را میخواهید انجام دهید ، طی چه مدت این کار انجام خواهد شد و سود و زیان طرح برای شما چقدر است.

اگر برنامه کسب و کار را همانند یک نقشه راه فرض کنیم،بهتر می توانیم اهمیت آن را درک کنیم.هدف اصلی هر کسب و کار این است که خواننده یا سازمان را با اهداف ،محصولات و نتیجه نهایی ، آرمان ها و درکل خط مشی از کل عملکرد مجموعه و بازدهی آن آشنا کند.

دانلود هزاران طرح توجیهی

آیا تمایل دارید به کاملترین بانک طرح توجیهی در ایران دسترسی نامحدود داشته باشید !

اگر در فاز مطالعه ی انتخاب کسب و کار خود میباشید و خرید یک یا ۲ طرح توجیهی کمکی به شما نمیکند …. ما راه حل بهتری را به شما پیشنهاد میکنیم .

با عضویت در وبسایت گسترش کارآفرینی ایران فقط با پرداخت هزینه ی ۳ طرح توجیهی میتوانید به بیش از ۱۲۰۰ عنوان طرح توجیهی دسترسی نامحدود داشته باشید. و همچنین از مزایای دیگر وبسایت نیز نظیر مقالات مختلف در زمینه های مختلف کارآفرینی نیز بهره مند گردید .

این وبسایت به منظور یاری رسانی به کارافرینان و سرمایه گذاران محترم کشور راه اندازی گردیده و همینطور تنها وبسایت مرجع در زمینه ی سرمایه گذاری و کاآفرینی و همینطور بازرگانی میباشد و میتواند منبعی برای اساتید دانشگاه و یا تحقیقات دانشجویی باشد.
پس با ما همراه باشید.
وبسایت گسترش کارآفرینی ، راه حل سرمایه گذاری و کارآفرینی

http://www.2invest.ir/fa/downloads/business-plan

www.2invest.ir

برای مشاوره و راه اندازی کسب وکار با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

دیدگاه

پیام بگذارید

Your email address will not be published. required fields are marked *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید