classiera loader

جزئیات آگهی

  • اضافه شده: آبان ۷, ۱۳۹۶

  • بازدیدها: 874

توضیحات

درج آگهی اینترنتی رایگان و غیر رایگان ،یکی از روش های تبلیغات در اینترنت ، در وب سایت های درج آگهی اینترنتی میباشد، اما زمانی که تبلیغات اینترنتی بر مبنای اصول صحیح انجام نشود، نمی تواند آن چنان که باید موثر باشد.

با درج آگهی اینترنتی، استارت فروش و ارائه ی کالا یا خدمات می تواند گامی مطمئن به سوی تحولی وسیع در حوزه ی کاری  شما باشد، برای اینکه انجام درج اگهی اینترنتی شما به شیوه صحیحی انجام شود قطعاً نیاز خواهید داشت تا حضور در اینترنت و فعالیت تجاری در آن را بر مبنای اصول درست و زمان کافی انجام دهید.

درج آگهی اینترنتی

درج آگهی اینترنتی

درج آگهی اینترنتی

چرا درج آگهی اینترنتی در نقشه جامع صنعت بهترین روش تبلیغات و بازاریابی است؟

۱- افزایش فروش هدف نهائی آگهی و تبلیغات است که در زیرمجموعه بازاریابی قرار می گیرد. میزان اثربخشی تبلیغ بسته به نوع انتخاب درست رسانه تبلیغاتی ماست. برخی اشخاص حقیقی و حقوقی با کمترین هزینه تبلیغات بیشترین بازدهی را دارند و برخی دیگر با وجود پرداخت هزینه گزاف تبلیغات، از دور رقابت خارج شده و سهم بازار را به رقبای خود واگذار می کنند.

۲- از طریق درج اگهی اینترنتی ،آگهی شما در دید افرادی قرار می گیرد که در جستجوی محصول یا سرویس شما   هستند.

۳- با استفاده از درج آگهی اینترنتی ،بازدیدکنندگان سایت کاملا واقعی بوده و از طریق گوگل وارد سایت شمامی شوند چون شما از طریق رباتها برای افزایش ترافیک و کلیک روی آگهی ها استفاده نکرده اید، پس آمار  بازدیدکنندگان شما ،یک آمار واقعی ست.

که شما با درج آگهی در نقشه جامع صنعت با کمترین هزینه بهترین جایگاه را در موتور جستجوگر گوگل بدست می آورید.

۴- تعرفه بسیار مناسب تبلیغات از نوع درج آگهی اینترنتی ،به نسبت کارائی و اثربخشی یکی از ویژگیهای خوب این روش باشد.

۵- درج آگهی اینترنتی گستردگی زیادی دارد. در همه جای ایران و کل جهان قابل مشاهده می باشد. حتی در کشورهای دیگر هم تبلیغ و آگهی شما قابل مشاهده خواهد بود.

۶-درج اگهی اینترنتی محدودیت زمانی و مکانی ندارد. با درج تبلیغ در اینترنت ،آگهی  شما به صورت ۲۴ ساعته قابل رویت می باشد. درج آگهی اینترنتی،  ویژگیهای منحصر به فردی دارد که هیچ کدام از دیگر انواع تبلیغات سنتی از این ویژگیها برخوردار نیستند.

توجه : هر چه توضیحات آگهی شما کاملتر باشد، بازدهی آن در درج آگهی اینترنتی بالاتر است. در پایان برای آگهی خودتان عکس و کلمات کلیدی هم انتخاب نمائید.

آگهی و تبلیغات اینترنتی

آگهی و تبلیغات اینترنتی

 

دیدگاه