classiera loader

درج آگهی

درج آگهی

درج آگهی صنعتی

درج آگهی نقشه جامع صنعت با فعالیت در زمینه های صنعتی مفتخر است امکان درج آگهی را به صنعتگران کشور دهد تا آنها بتوانند فعالیت صنعتی و محصولات خود را برای تبلیغات به نمایش بگذارند.

با عضویت در سامانه سایت، قادر خواهید بود از خدمات درج آگهی ، تبلیغات و دیگر خدمات سامانه بهره مند شوید.

از مزیت های عضویت در سامانه سایت و درج آگهی برای صنعتگران محترم این است که نقشه جامع صنعت فقط در حوزه صنعت فعالیت می کند و بازدید کنندگان سایت در این زمینه به این پایگاه مراجعه می کنند. در نتیجه بازدهی تبلیغاتی آن ها بالا می رود زیرا مخاطبین آن ها به نوعی فیلتر شده می باشند.

****برای درج آگهی کلیک کنید و وارد درج محصول شوید****

اهمیت تبلیغات مانند گذشته نیست که در یک زمان کوتاه مدت برای فروش محصولی انجام شود و پس از تکمیل فرایند فروش، تبلیغات نیز پایان گیرد.

بلکه در تجارت نوین جهانی، تبلیغات یک برنامه ریزی بلند مدت و ویژه محسوب می شود تا بتواند پیوندی دائمی با مشتریان ایجاد کند.

درج آگهی

درج آگهی

در عصر حاضر همه افراد جامعه با تبلیغات سر و کار دارند و روزانه شاهد انواع تبلیغات بسیار گسترده در زمینه های متعدد هستند. به همین خاطر رقابت بسیار بالا است و سازمان هایی می توانند برنده این رقابت باشند که با برنامه ریزی بصورت هدفمند شروع به درج آگهی کنند و تبلیغات خود را در جایی به نمایش بگذارند که بدانند بازدهی تبلیغشان بالا است.

حجم بالای تبلیغات و استفاده نکردن از اصول صحیح نشر آگهی سبب شده تا تبلیغ ، ارزش خود را در نگاه مردم از دست بدهد و با گذر زمان این ارزش مدام کمتر جلوه کند.

به این دلیل که تبلیغات بدون در نظر گرفتن مخاطبین مورد نظر انجام می شود و وقتی یک آگهی منتشر می شود افراد بسیار بالایی مخاطب آن نباشند ، به همین علت تبلیغ در نظرشان بی ارزش جلوه می کند.

حال چرا درج آگهی در نقشه جامع صنعت ؟

به علت اینکه شرکت های صنعتی زیادی در سامانه سایت عضو شده اند، با عضو شدن در سایت علاوه بر درج محصولات و آگهی، میتوانید با دیگر شرکت های صنعتی بدون واسطه و بصورت مستقیم ارتباط برقرار کنید.

درج آگهی

درج آگهی

مشاورین شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار همراه شما خواهند بود و به سوالات شما پاسخ خواهند داد. کافیست با ما در تماس باشید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره ببرید تا از اطلاعات بیشتری در این زمینه بهره مند شوید.

شرکت ایرانیان ماندگار

تلفن تماس : ۰۲۱۷۷۶۲۸۰۰۰

آدرس : تهران – میدان سپاه – خیابان خواجه نصیرالدین شرقی – کوچه غزنوی – پلاک ۲ – طبقه سوم