classiera loader

جزئیات آگهی

  • اضافه شده: دی ۱۵, ۱۳۹۷

  • بازدیدها: 71

توضیحات

حداقل سودی که قطعاً از بیمه عمر پاسارگاد دریافت خواهید کرد، سود ضمانت شده نام دارد که میزان آن مصوب بیمه مرکزی می باشد و در اغلب شرکت‌های بیمه یکسان می باشد. سود تضمینی معمولاً به این صورت است که در سال‌های اول بیشتر می باشد.

بعد از آن طی چند مرحله کاهش ناچیزی پیدا می‌کند و روی عدد مشخصی تا انتهای قرارداد ثابت می‌ماند. طبق آیین‌نامه ۶۸-۳ بیمه مرکزی در بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری در دو سال اول ۱۶% سود تضمینی به سرمایه اندوخته بیمه‌گزار تعلق می‌گیرد، ۱۳% در دو سال دوم و سال پنجم و بعد از آن ۱۰% علی‌الحساب.

سود مشارکت منافع

شرکت‌های بیمه با سرمایه اندوخته شده بیمه‌گزاران در پروژه‌های اقتصادی سودآور شرکت می‌کنند و سود حاصل از آن را با بیمه‌گزار قسمت می‌کنند.سهم بیمه‌گزار از سود مشارکت منافع طبق مصوبه بیمه مرکزی ۸۵%است. در نهایت مجموع سود تضمینی و مشارکت منافع به‌صورت یک درصد واحد اعلام می‌شود.

برای مثال سود ۲۲% که ۱۶% آن مربوط به سود تضمینی و ۶% آن مربوط به سود مشارکت منافع است.

بازخرید بیمه‌نامه عمر پاسارگاد

قبل تر گفتیم که حق بیمه‌ای که می‌پردازید پس‎انداز می‌شود و شما می‎توانید بعد از گذشت چند ماه از مدت قراردادتان بسته به اساسنامه شرکت بیمه، اندوخته خود را بازخرید کنید و بیمه‌نامه را فسخ کنید. ارزش بازخرید در جدول‌هایی که شرکت‌های بیمه ارائه می‌دهند بر اساس مدت گذشته شده از شروع قرارداد محاسبه شده است و به متقاضیان خرید بیمه ارائه می‌شود.

در پایان قرارداد ارزش بازخرید بیمه‌نامه عمر که مجموع حق بیمه‌هایی است که پرداخته‌اید به‌علاوه سودهایی که به آن تعلق گرفته است بسته به سیاست‌های شرکت بیمه به‌صورت یکجا یا در صورت تمایل شما به‌صورت مستمری پرداخته خواهد شد که البته پرداخت مستمری نیز شروطی دارد که در شرکت‌های مختلف تفاوت دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در این زمینه با نماینده رسمی شرکت بیمه پاسارگاد،جناب آقای علی پاک نیت تماس گرفته یا به تلگرام ایشان مراجعه نمائید.       ۰۹۳۶۷۵۱۱۷۰۶          

دیدگاه