classiera loader

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی تبلیغاتی

عکاسی صنعتی : عکس شاخص ترین موضوع در حوزه گرافیک است و نقش اول را ایفا می کند. یک عکس بیان کننده بسیاری پیام می تواند باشد و از حساسیت بالایی برخودار است.

یک محیط را در نظر بگیرید، اگر دو عکاس بصورت همزمان و در شرایط یکسان از آنجا تصویربرداری کنند، عکس های حاصل شده از آنها می تواند دو احساس و دو پیام متفاوت برای بیننده ایجاد کند.

اگر یک عکاس در یک محیط، دو عکس بگیرد که یکی در روز و دیگری در شب باشد، پیام این عکس ها کاملا با یکدیگر متفاوت خواهد بود و اثری که بر بیننده می گذارد یکی نمی باشد.

عکاسی یک حرفه بسیار حساس می باشد که ظریف ترین مسائل می تواند اثرهای بزرگی را در نتیجه کار ایجاد کند. دنیای عکاسی و تصویر برداری، دنیایی بسیار گسترده و وسیع می باشد. موفق شدن در این صنعت فقط به داشتن بهترین دوربین و تجهیزات نیست، بلکه به دانش و مهارت عکاس بستگی دارد.

اگر به یک شخص معمولی بهترین دوربین روز دنیا را بدهیم و تمامی امکانات لازم را در اختیار او قرار دهیم، اما به یک عکاس ماهر یک دوربین ساده دهیم و از این دو شخص بخواهیم شروع به عکاسی کنند، عکاس با توجه به اینکه فقط یک دوربین در اختیارش است اما خیلی موفق تر عمل می کند و شخص دیگر عکس های مبتدی می گیرد.

در نتیجه فقط دوربین نمی تواند تضمین باشد، بلکه دانش، مهارت، تخصص، تجربه و داشتن یک ذهن خلاق در کنار یکدیگر باعث می شود تا عکس های حرفه ای خلق شوند.

عکاسی صنعتی در تبلیغات نقش کلیدی دارند، در اکثر تبلیغات از عکس استفاده می شود پس باید عکسبرداری با دقت بالایی ایجاد شود و رعایت همه نکات الزامی می باشد تا مخاطب را به خوبی جذب کند.

در عکاسی صنعتی برای اینکه به موفقیت حاصل شود، در وهله اول باید مخاطب شناسایی شده و به جنبه های روانی بررسی شود. سپس چیزی که از آن می خواهد عکاسی صورت گیرد باید تحلیل شود که عکس چگونه گرفته شود تا مناسب مخاطب باشد.

محیط و شرایط نیز بسیار مهم می باشد که با چه مکانی و با چه شرایطی با چه میزان نور پردازی عکاسی می خواهد صورت گیرد.

رعایت تمامی این مسائل منجر به موفقیت می شود و اگر در هر کدام از این ها ضعفی وجود داشته باشد، حتی منجر می شود مخاطب احساس خوشایندی به او دست ندهد و پیامد منفی در بر داشته باشد.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

تیم سامانه نقشه جامع صنعت با توجه به تمامی شرایط لازم، بررسی نکات کلیدی و قیمت مناسب در زمینه عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی آماده خدمات رسانی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.