classiera loader

جزئیات آگهی

توضیحات

شرکت ابزار تجارت پاسارگاد مفتخر به کسب نمایندگی Searom کره در ایران می باشد. Searom کره یکی از تولید کنندگان مطرح و نامدار تولید تخصصی انواع مته های مخصوص از جنس های HSS ، HSS-CO ، solid carbide، PCD ، CBN، Tip-brazed روکش دار و بدون روکش و همچنین با قابلیت داشتن سوراخ مرکزی جهت خنک کاری (internal coolant) و انجام عملیات سوراخ کاری بر روی کلیه ی قطعه کارها با جنس های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .

درج آگهی صنعتی در نقشه جامع صنعت

انواع مته های مخصوص :

۱٫ مته های یک پله
۲٫ مته های دو پله
۳٫ مته های سه پله
۴٫ مته های سه پر
۵٫ مته های فوق بلند
متقاضیان محترم جهت دریافت قیمت و همچنین اطلاعات بیشتر درباره مته های مخصوص و  اجناس با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

شرکت ابزار تجارت پاسارگاد با ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه ابزارهــای بــراده بــرداری ، وسایل اندازه گیری، تجهیزات قالب ، مـورد استفـاده در صنــایع مختلف و ارائـه روشهـای بهینه ســازی ابزار آلات بـا برخـورداری از کــادر متخـصص و مجـرب و تـامیـن خدمـات پس از فـروش و ارائه مشاوره رایـگـان در زمینــه فرایند تولید قطعـات و همچنین ارائه محصولات اورجینال توانسته اعتماد صاحبان محترم صنایع را جلب نموده و در راستای اهداف کلیه صنایع، مشارکت فعال نماید .

پشتیبانی فنی

کارشناسان بخش فنی ما همه روزه تلاش می کنند تا درباره ابزار های خریداری شده شما آموزش های مورد نیاز و مرتبط با آن ها و همچنین نحوه استفاده از جنس مورد نظر به شما عزیزان ارائه دهند.

کیفیت عالی

شرکت ابزار تجارت پاسارگاد با تامین کنندگان مشهور خود از کشور های مختلف، قدرتمند و در حال توسعه جهان توانسته است در طول خدمت درخشان خود ، به مشتریان عزیز ابزار هایی با بهترین کیفیت ارائه دهد.

قیمت مناسب

شرکت ما علاوه بر ارائه کیفیت ذکر شده سعی بر ارائه پیش فاکتور هایی با قیمت های مناسب دارد.

دیدگاه

پیام بگذارید

Your email address will not be published. required fields are marked *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید