classiera loader

جزئیات آگهی

  • اضافه شده: آذر ۱۰, ۱۳۹۷

  • بازدیدها: 225

توضیحات

چرا بیمه عمر پاسارگاد

پرطرفدارترین زمینه بیمه ای در دنیا و کشورهای توسعه یافته، بیمه های زندگی( عمر و سرمایه گذاری ) میباشد که متاسفانه به دلیل عدم آشنایی اکثر مردم کشورمان با این محصول بیمه ای کمتر از ۱۰% جامعه ایران تحت پوشش این طرح بیمه ای قرار گرفته اند…!

شرکت بیمه عمر پاسارگاد هم اکنون تنها شرکتی است که علاوه بر پوشش های تکمیلی قرارداد عمر و تامین آتیه، بیمه شده بیمه نامه را با توجه به اندوخته صندوق مالی ، بابت هزینه های بستری و جراحی بیمارستانی به صورت رایگان تحت پوشش خدمات sos قرار می دهد.

کسب عنوان بیمه برتر از جانب بیمه مرکزی

شعب صدور بیمه نامه در سرتاسر ایران

پرداخت غرامت بیماری های خاص

پوشش هزینه های بستری و جراحی

 بالاترین آمار فروش ماهیانه و سالیانه

 ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان

پوشش هزینه های پزشکی حوادث

پوشش زلزله همراه با بیمه  عمر پاسارگاد

چرا بیمه عمر پاسارگاد مورد نیاز شما عزیزان است؟

اصلی ترین سوالی است که بسیاری از تقاضیان قبل از عقد قرارداد با شرکت بیمه پاسارگاد، از کارشناسان ما می پرسند. در اینجا لازم می دانیم توضیحاتی به کوتاهی جهت پاسخ به سوال فوق بیان کنیم.

پرطرفدارترین رشته بیمه ای در دنیا و کشورهای توسعه یافته، بیمه های تامین آتلیه(عمر و سرمایه گذاری) میباشد که متاسفانه به دلیل عدم آشنایی اکثر مردم کشورمان با این محصول بیمه ای کمتر از ده درصد جامعه ایران تحت پوشش این طرح بیمه ای قرار گرفته اند.

اما با توجه به فعالیت حرفه ای شرکت بیمه پاسارگاد در این زمینه هم اکنون بالغ بر ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد قرار دارند. .شرکت بزرگ بیمه  عمر پاسارگاد به عنوان رتبه اول فروش بیمه های زندگی جامع ترین طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری را به هموطنان عزیز ارائه نموده است.

شرکت بیمه پاسارگاد هم اکنون تنها شرکتی است که علاوه بر پوشش های تکمیلی قرارداد عمر و تامین آتیه، بیمه شده بیمه نامه را با توجه به اندوخته صندوق مالی ، بابت هزینه های بستری و جراحی بیمارستانی به صورت رایگان تحت پوشش خدمات sos قرار می دهد.

از دیگر خدمات منحصر به فرد شرکت بیمه عمر پاسارگاد ارائه تخفیفات در سایر رشته های بیمه ای به بیمه گذاران عمر و تامین آتیه می باشد. لازم به ذکر است که شرکت بیمه عمر پاسارگاد طی سالیان گذشته به صورت متوالی هر ساله موفق به اخذ سطح یک توانگری مالی و توانایی ایفای تعهدات با توجه به ارزیابی های سالانه صورت گرفته از جانب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران شده است.

با توجه به اثرات مطلوبی که بیمه زندگی در تامین هزینه های دوران بازنشستگی سرپرستان خانواده، تامین آتیه فرزندان و بانوان و دیگر اقشار جامعه میگذارد، داشتن بیمه عمر و تامین آتیه از نیازهای ضروری تک تک افراد جامعه و از ابزارهای رشد اقتصادی هر کشوری می باشد.

با امید به روزی که هر ایرانی یک یا چند بیمه زندگی داشته باشد شما را به گرفتن مشاوره از کارشناسان و نمایندگان تخصصی و با تجربه ابن شرکت دعوت می نماییم.

برخی از مزیت های  بیمه  عمر پاسارگاد به اختصار 

قرار گرفتن در سطح یک توانگری مالی

کسب عنوان بیمه برتر از جانب بیمه مرکزی

بزرگترین شبکه تخصصی فروش بیمه های عمر

بالاترین آمار فروش ماهیانه و سالیانه

پوشش هزینه های بستری و جراحی

پوشش هزینه های پزشکی حوادث

پرداخت غرامت بیماری های خاص

پوشش زلزله همراه با بیمه نامه عمر

انعقاد قرارداد های گروهی با بانک مرکزی

انعقاد قرارداد گروهی با دانشگاه علوم پزشکی تهران

شعب صدور بیمه نامه در سرتاسر ایران

تخفیفات در سایر رشته ها به بیمه گذاران عمر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در این زمینه با نماینده رسمی شرکت بیمه پاسارگاد،جناب آقای علی پاک نیت تماس گرفته یا به تلگرام ایشان مراجعه نمائید.                  ۰۹۳۶۷۵۱۱۷۰۶          

 

دیدگاه