classiera loader

جزئیات آگهی

 • اضافه شده: دی ۷, ۱۳۹۶

 • بازدیدها: 927

توضیحات

مشاوره انفورماتیک

مشاوره انفورماتیک در کسب و کار : یکی از سخت ترین و تخصصی ترین بخش های تصمیم گیری یک مدیر ،تصمیم گیری و انتخاب ابزار های نرم افزاری و کامپیوتری یک سازمان است، انتخاب بهترین و مناسب ترین سخت افزار ها، راه اندازی شبکه مناسب برای سازمان، انتخاب و خرید نرم افزارهای کاراییی مالی، اداری و تخصص صنف مورد نظر و هم چنین ارزیابی قدرت و کارایی خدمات پشتیبانی شرکت فروش نرم افزار و آموزش صحیح آنها،همه از دغدغه های یک مدیر است.

تنوع شرکت های انفورماتیک ارائه کننده و کمبود تخصص کافی در این زمینه در قالب شرکت ها ،کار برای انتخاب بهترین گزینه در این صنعت را برای مدیران، بسیا ر سخت مینماید .کارشناسان شرکت نقشه جامع صنعت یار مطمئن و قوی برای مدیران هستند تا پس از بررسی کافی و حرفه ای برر رویی وضعیت  و سازمان ، آنها را یاری کنند تا بهترین و مناسب ترین ابزار انفورماتیک را برای سازمان خود برگزینند.

نمونه هایی از انجام فعالیت های انفورماتیک

ارائه طرح و راهکار عملی برای فروش آنلاین و اینترنتی کالا وخدمات

مشاوره انفورماتیک

مشاوره انفورماتیک

 • بررسی وضعیت و کیفیت کالاو همچنین خدمات ارائه شده توسط کارشناسان شرکت نقشه جامع صنعت تهیه یک گزارش تحلیلی که نشان دهد آیا اساساً استفاده از یک سیستم فروش آنلاین،کمکی به فروش کالا یا خدمات آن شرکت خواهد کرد یا خیر ،از جمله خدمات نقش جامع صنعت می باشد.
 • در صورت مثبت بودن نتیجه تحلیل،تهیه و آماده سازی کامل فروشگاه اینترنتی لازم برای آن شرکت توسط برنامه فروشگاه ساز و انجام کلیه مسائل فنی آن تا آماده استفاده شدن این سایت و فروشگاه اینترنتی.
 • در صورت تمایل کارفرما تهیه عکسها و تصاویر تبلیغاتی مناسب از کالاها و خدمات برای سایت مربوطه.

تحقیق کاربردی برای انتخاب نرم افزار های مناسب برای سازمان و همچنین بررسی نرم افزار های موجود در سامان از لحاظ سطح کارایی واقعی و عملیاتی.

 • بررسی و تحقیق کامل و شناخت بر رو ی نرم افزار های موجود (مالی-اداری-ارتباط با مشتریان و نرم افزار های تخصصی سازمان )و ارائه نقاط قوت و ضعف آنها و اینکه این نرم افزارها چند درصد نیازهای فعلی و آینده شرکت را تامین می کنند.
 • در صورت نیاز به تغییر یا بهینه سازی نرم افزار های موجود در شرکت، بررسی نرم افزار های مناسب موجود در شرکت و تهیه لیستی برای انتخاب بهترین آنها .
 • بررسی نیازهای جدید شرکت بر روی نرم افزار و مدیریت ارائه آن به شرکت تولید کننده نرم افزار تا تحویل گرفتن نهایی و اجرایی آن .
 • نظارت و مدیریت بر اجرای صحیح نرم افزار در شرکت توسط پرسنل ؛مشتریان و هم چنین عملکرد شرکت نرم افزاری موجود ،با اخذ اختیارات و ضمانت اجرایی مناسب از مدیریت شرکت.
 • ارایه راهکار ها ،چرخه ها و رویه های صحیح برای اجرای نرم افزار ها.
 • نظارت بر خدمات آموزش و راه اندازی نرم افزار های انتخاب شده.

ارائه،راه اندازی و نظارت بر اجرای نرم افزار های زیر ،بدون نیاز با درگیر شدن مدیریت با شرکت های نرم افزاری و یا شرکت های حسابداری و حسابرسی مربوطه.

 • نرم افزار های جامع مالی
 • نرم افزارهای اتوماسیون اداری
 • مدیریت ارتباط با مشتریان و نرم افزارهای CRM

هزینه یابی 

در محیط  کسب و کار رقابتی مدیریت بهای تمام شده نه تنها برای افزایش سود بلکه به منظور افزایش توان رقابتی دارای اهمیت ویژه ای است. از طرف دیگر تصمیم گیری در خصوص عرضه محصولات جدید بدون توجه به هزینه تولید در عرضه و سود حاصله ممکن نیست. ما با ارائه مشاوره مالی در خصوصص هزینه یابی و مدیریت هزینه تمام شده به ویژه تدوین و اجرای نظام مدیریت بهای تمام شده با امکان سنجش سود آوری مشتریان به شما برای ارتقاء جایگاه ، خدمات می دهیم.

سیستم های حسابداری و مالی

داشتن اطلاعات مالی جامع ،به روز و بر اساس استانداردهای حسابداری از نیاز های موفقیت در هر کسب وکاری است.

مشاوره انفورماتیک

مشاوره انفورماتیک

مشاوره مالی در کسب و کار

و هر گونه کمبود در این زمینه منجر به اتخاذ تصمیمات نادرستی خواهد شد که اثرات نامطلوبی بر کسب و کار خواهد داشت.ارائه خدمات حسابداری ،آموزش و ارزیابی کارکنان بخش حسابداری و نظارت بر فعالیت های انها بخش دیگری از خدمات ما می باشد .ارائه مشاوره در خصوص سیستم های مالی  و استقرار آن ، اطمینان از صحت عملیات مالی به ویژه با استقرار سیستم کنترل داخلی بوجود گزارشات مالی جامع به منظور تصمیم گیری و تامین کننده نیاز مراکز دولتی از جمله سازمان امور مالیاتی  همچنین کنترل  و تایید اسناد مالی به منظور جلوگیری از اشتباهات  و تقلب از مزایایی است که ما در اختیار شما  قرار می دهیم.

مشاوره انفورماتیک

مشاوره

مشاوره در کسب و کار

توسعه کسب و کار

انفورماتیک

کسب و کار

توسعه کسب و کار اینترنتی

توسعه کسب و کار صنعتی

افزایش کسب درآمد

دیدگاه

آگهی های مرتبط