classiera loader

کسب درآمد

admin
admin

عضو از فروردین ۱۹, ۱۳۹۶

مشاهده همه آگهی ها
جزییات تماس :

جزئیات آگهی

  • اضافه شده: آبان ۲, ۱۳۹۶

  • بازدیدها: 7

توضیحات

کسب درآمد

کسب درآمد : شما میدانید که لایق در آمدی بیشتر از درآمد کنونی خود هستید، وقت آن رسیده است که کسب درآمده رویایی برایتان به راحتی میسر شود.
شما حتما سوالات زیر ذهنتان را مشغول کرده است:

۱٫چرا ۸۰ درصد از افراد هرگز به حد اکثر درآمد بالقوه دست پیدا نمیکنند؟

۲٫چگونه جز۲۰ درصدی باشیم که به حد اکثر درآمد خود میرسند؟

۳٫برای دست یابی به موفقیت مالی از چه روشها،راهبردها و تکنیک هایی استفاده کنیم؟

ما در این مقاله با بیان ۱۳ تکنیک به شما آموزش می دهیم تا درآمدتان را افزایش دهید و موانعی که بسیاری با انها روبه رو هستند را معرفی می کنیم و انواع گوناگون روشها و فعالیت ها را بیان میکنم که میتواند به شما کمک کند به گونهای دیگر بیندیشید.

۱-درآمد کنونی شما نتیجه تصمیم خودتان است!

درآمد امروزتان ناشی از تصمیمات قبلی شما است. شما با کارهایی که کرده اید یا نکرده اید ، به همین مقدار در آمد راضی شده اید وفقط شما در تعیین این مقدار نقش دارید.
شما بر مقدار درآمد خود و بر «قابلیت پول سازی و کسب و درآمد» اختیار کامل دارید.
«قابلیت پول سازی و کسب کار» توانایی های شما در ایجاد نتایجی است که مردم حاضرند در ازای آنها به شما پول پرداخت کنند.در بازار متغییر کنونی،توانایی شما بر اساس آن چیزهایی که کارفرمایان برایش ارزش قائل میشوند،میتواند رشد یا نزول کند.با تمرین چند تفکر کنید وپس از آن نیز این دو برابر کردن را ادامه دهید.­

درآمد کنونی شما نتیجه تصمیم خودتان است!

درآمد کنونی شما نتیجه تصمیم خودتان است!

۲ -وضع «عادی»جدید

امریکایی ها از موقعیت های خود مغرور واز خود راضی شده اند.نسل سال های جنگ جهانی دوم،نسلی دولتمند را به وجود آورده که از موفقیت های بزرگ مالی واقتصادی پس از جنگ جهانی بهرهمند بوده است.فرزندان آن نسل انتطار داشتند که این موفقیت ورشد دائمی باشد،اما­ بحران اقتصادی درسال های پس از۲۰۰۷ تعریف “عادی” را تغییر داده است.

این وضع عادی جدید با«انفجار اطلاعات»، «انقلاب فناوری» و «انضباط شخصی » را بسیار هوشمندانه اینگونه تعریف کرد: «توانایی مجبور کردن خودتان به انجام کارهایی که باید انجام دهید، درست در همان زمانی که باید انجام دهید،بدون توجه به خوشایند بودن یا نبودن کار».

۳-شرکت خدمات شخصی خودتان

جمعیت ۳درصدی بهترین و موفق ترین کارمندان،دیدشان این است که دارای یک شغل ازاد هستند.
پذیرفتن این عقیده ومسئولیت پذیری در قبال موفقیت خودتان،شما را به سرعت در مسیر رشد مالی قرار میدهد.درست مانند یک شرکت مستقل باید ارزش ها،توقعات،شهرت و اعتبار خود را مشخص کنید. یک ماموریت شخصی بنویسید که اهدافتان و روش های کهبرای رسیدن به انها در پیش خواهید گرفت،در ان مشخص شده باشد.

شرکت خدمات شخصی خودتان

شرکت خدمات شخصی خودتان

۴- از هفت قدم مدیریت فردی زیر استفاده کنید

۱٫دوباره بیندیشید: در زیر سایه تغییرات شرایط،هدف بزرگ خودتان را بررسی کنید.

۲٫دوباره ارزیابی کنید: مطمئن شوید کارتان با ارزش ها ،توانایی ها و هدف هایتان همسو است

۳٫دوباره سازمان دهی کنید: در انجام کارهای روزمره موثرتر وکاراتر شوید.

۴٫ساختار کارتان را تغییر دهید: بر ۲۰ درصد کارهایی که۸۰ در صد در امد شما را به وجود می اورد متمرکز شوید.

۵٫مهندسی مجدد کنید: فرایندهارا طوری شکل دهید که بتواند با هزینه کمترنتایج بهتری را بدست اورید

۶٫ابداع کنید: اگر شرکت و صنف شما به طور کامل نابود شود،چه کار خواهید کرد؟

۷٫تمرکزتان را تغییر دهید: افراد موفق کارهای کمتری انجام میدهند،ان کارها را به بهترین نحو ممکن انجام میدهند.

۵-درآمد بالقوه خود را تغییر دهید

دانش ومهارت شما توانایی کسب درآمدتان را مشخص میکند،اما در نهایت ارزیابی مدیرتان از میزان تأثیرگذاری شما مشخص میکند که حقوقتان چقدر باشد.
با افزایش دائمی دانش و مهارت های خود با ارزش تر شوید و خود را غیر قابل جایگزینی سازید.در خود توانایی هایی رشد دهید که در جریان افزایش توقعات کاری،افزایش رقابت و ایجاد شرایط جدید و غیر قابل پیش بینی،ارزش خود را حفظ کنید.پنج یا هفت تا از مهمترین کارهایی که باید در شغل خود انجام دهید را مشخص کنید ودر انها به خود نمره بدهید.نمره شما در این چند کار است که مشخص میکند چرا مدیرتان به شما حقوق میدهد.

درآمد بالقوه خود را تغییر دهید

درآمد بالقوه خود را تغییر دهید

۶-بر نقاط قوت خود سرمایه گذاری کنید

تفکر استراتژیک در باره ی شغل تان به این معنی است که بر مهارت ها و فعالیت های متمرکز شوید که نسبت به انرژی صرف شده بیشترین را داشته باشد.فعالیت های کم بازده دا تا حد ممکن کنار بگذارید. مهمترین و قابل عرضه ترین توانایی خود را شناسایی کنید و بر آن تمرکز کنید تا به یک مزیت رقابتی دست پیدا کنید.شرکت ها وافراد موفق از این چهار عامل اصلی بازاریابی استراتژیک استفاده می کنند تا در آمد خود را به حد اکثر برسانند.

بر نقاط قوت خود سرمایه گذاری کنید

بر نقاط قوت خود سرمایه گذاری کنید

۱٫تخصص گرایی

یک یا دو حوزه که در ان میتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید را شناسایی کنید.ایا تخصص شما ایندهی روشنی دارد؟ اگر جواب مثبت است ،در ان به اندازه ی کافی متخصص شوید تا پاداش های مالی زیادی را طلب کنید.

۲٫متمایز کردن

فقط یکی از مهارت های مهمتان که باعث تمایز شما از دیگران در ان حرفه می شود ذا برجسته کنید.

۳٫بخش بندی بازار

بخش های از بازار را انتخاب کنید که برای ان مهارتی که در ان بهترین هستید بیشترین پول را بپردازند.در سازمان و یا صنفی کار کنید که بیشترین پول رابرای مهارت هایتان می پردازند

۴٫تمرکز

انرژی خود را متمرکز کنید تا برای شرکت ها و مشتریانی که حاضرند بیشترین پول را به شما بدهند،عملکردی خارق العاده داشته باشید.

۷-شغل درست را انتخاب کنید

بیش از ۹۰درصد کارکنان در امریکا کارمند هستند و هر ساله بیش از یک میلیون کسب و کار جدید تأسیس می شود.با این گستردگی و تنوع فعالیتها میتوانید با کنترل تمام جنبه های شغلتان آن را در خط سرعت بیندازید. دقیقاً برای خود مشخص کنید دنبال چه شغلی، چه نوع محیط کاری وچه در آمدی هستید .یادتان باشد که همواره برای خودتان کار میکنید وتمام مدیران،مشتریان شما هستند.

شغل درست را انتخاب کنید

شغل درست را انتخاب کنید

«قانون جهانی استخدام» به شما می اموزد که می توانید شغل دلخواهتان را داشته باشید ،به شرطی که میزان سودی که میرسانید ویا هزینه هایی که کم میکنید بیشتر از «هزینه استخدام کردن» شما باشد.به عنوان فردی که برای خودش به صورت مستقل کار میکند ،مسئولیت کامل پیدا کردن شغل بعدی خود را به عهده بگیرید.

بر این سه عامل مهم در استخدام متمرکز شوید:تعداد اقرادی که میشناسید و با انها میتوانید در ارتباط باشید ،اعتبار شخصیتی و کاریتان ،مزیت رقابتی که در اثر یادگیری مداوم بدست می اورید.

در رزومه خود بر این موضوع که میتوانید همان نتایج عالی ای را که در شغل قبلی رقم زدید را باز هم بدست اورید تاکید کنید. مصاحبه کاری خود را به دید یک جلسه فروش ببینید و نشان دهید که میتوانید چیزهای مهمی را برای شرکت به ارمغان بیاورید و یا مانع برخی موارد شوید. میزان حقوق در سمتی که دنبالش هستید را بدانید. ۲۴ ساعت زمان بخواهید تا در مورد حقوق و مزایا فکر کنید .سپس بیشترین حقوق و مزایای پایه راطلب کنید .

در این بخش، به ۷ مورد از راههای رسیدن به درآمد رویایی اشاره کردیم. برای مطالعه ۶ تکنیک دیگر، اینجا را کلیک فرمایید.

توسعه کسب و کار

کسب درآمد

کسب در آمد

کسب درآمد از گوگل

راه های کسب درآمد

توسعه کسب درآمد

کسب درآمد میلیونی

کسب درآمد در تلگرام

برچسب ها :

دیدگاه